Darovat na Křídla pomoci

Loučíme se s Bohouškem🖤🖤🖤

 Tentokrát nechávám slova rozloučení na Kláře, sociální pracovnici HEWER, z. s. a hlavně rodinné přítelkyni a osobě, která byla rodině Bohouška velice nápomocna ve všech směrech. A nadále bude, protože musíme pomoci jeho dceři Marušce, která trpí schizofrenií a je též závislá na péči asistentek (https://pecovatel.cz/pribeh/marie-n) a v domě zůstala úplně sama. Tak tedy…
Milá Moniko a drahý Pečovateli.
Tahle zpráva se mi nepíše vůbec lehce…
Před týdnem pana Bohumila postihla mrtvička a byl odvezen do nemocnice. Všichni jsme doufali, že i tentokrát to zvládne a i přesto, že měl následky a byl ochrnutý, že se nám vrátí domů. Společně s asistentkou Verčou jsme vše doma nachystaly, díky nadaci byla možnost i navýšit hodiny asistence, aby mohl být doma s dcerou Maruškou, zajistila jsem fyzioterapeuta domů, plošinu pro vozík….
Včera však přišla z nemocnice zpráva, že se domů již nevrátí. Asi si nedokázal představit, že už bude zcela odkázaný na naší pomoc a že mu odejde i ta poslední síla, kterou měl.
Moc věřím, že umřel v pokoji, že byl šťastný tak, jak poslední dobou byl, že neměl strach a cítil tu lásku, kterou jsme k němu posílali.
Na fotce jsme spolu v čekárně u paní doktorky. Neměl ty naše cesty za doktory vůbec rád, teď už je ale na lepším místě.
Děkuji za všechnu podporu pro něj, Klára
https://pecovatel.cz/pribeh/bohumil-n