Darovat na Křídla pomoci

LOUČÍME SE S DANEČKEM❤️

Maminka nám napsala krásné rozloučení🤗 A my jsme hrozně rádi, že jsme mohli pomoci a že se Danečkovi daří natolik dobře, že asistenční péči už nebude potřebovat❤️ Rodině jsme pomohli zaplatit asistenční péči ve výši 131 735 Kč.
Dnes vás všechny zdravím naposledy. Jak píší v titulku, všechno jednou skončí. A my se teď s Pečovatelem s velkým díky loučíme. Už nějaký čas si říkám, že pomoc kterou od Pečovatele máme už zas tolik nepotřebujeme. Danečkův stav se o hodně zlepšil a péče o něho už není tak náročná. Peníze které jsme od Pečovatele využívali, mohou teď pomáhat někomu potřebnějšímu.
K tomuto kroku , právě v tento čas, nás přiměl odchod naší paní asistentky ze sociálních služeb. Paní asistentka nám zprávu o tom, že musí skončit z rodinných důvodů oznamovala s velkým zármutkem a pláčem. Velice jsme si na sebe zvykli, byla už součástí naší rodiny. Danečkovi i nám byla velikou pomocí, obzvláště v začátcích, kdy jsme se v praxi seznamovali s tím co to autismus vlastně je.
Veliké díky patří paní ředitelce Pečovatele, že jsme mohli být klienty Pečovatele. ,,Bez Vás bychom to paní Moniko nezvládli,,
Děkujeme za Vaše velké a ochotné srdce pomáhat slabým a nemocným. Uvědomujeme si, že to není jednoduchá práce. Né, každý by takovou práci chtěl nebo dokázal s takovým nasazením jako máte vy, dělat. Vážíme si Vaší práce a z celého srdce děkujeme.
Děkujeme i všem, kteří nám posílali peníze na asistenci, vážíme si každé koruny kterou jsme na asistenci získali.
VŠEM OPRAVDU Z CELÉHO SRDCE DĚKUJEME A PŘEJEME POŽEHNÁNÍ V KAŽDÉ OBLASTI ŽIVOTA.
https://pecovatel.cz/pribeh/daniel-s