Darovat na Křídla pomoci

Na Radonickém víceboji se vybralo 753 hodin asistenční péče❤️🍾

Přátelé, povím Vám příběh o tom, jak se pár hlaviček a hodných lidí dalo dohromady a společnými silami pomohli na svět akci, díky které se může zaplatit potřebným lidem 753 hodin asistenční péče!!!!!❤️❤️❤️

Stalo se to 3. srpna ve Sport Centrum Radonice. Nádherné sportoviště na okraji Prahy s báječnými lidmi se srdcem tam, kde má být (no řekněte, kdo by třeba do 4 hodin do rána dělal 100 palačinek:).
Dohoda zněla jasně, uděláme Radonický víceboj dvojic. Jo, tak jo, to tu ještě nebylo! A plán byl na světě🌍. A protože my v Pečovateli jsme tak trošku hračičky a chceme, aby každá akce byla originální a měla grády, dali jsme se do práce.
Oslovovali jsme, volali a scházeli se, a tak si sportovci v registračních taškách od DMA Praha – Kompenzacni pomucky a Taskahned.cz odnesli čokoládové mysli od Emco cereálie, čaje od Leros Příběh bylinek, klíčenky od Kooperativa, gumídky, tužky a bločky od DMA Praha – Kompenzacni pomucky, čistící prostředky na skvrny od Bára Skálová a voňavé vzorky krémíčků od L’Oréal Paris. Společnost Carrier Commercial Refrigeration Czech Republic pro nás a vás zajistila krásná sportovní trička pro pány i dámy👕, které se moc líbily, slušely a šly doslova na dračku😎A nebyli bysme to my, kdyby na akci chyběla tombola a ne ledajaká! Jelení parohy byste tam hledaly marně🦌 Protože naše tombola se pyšnila deskovými hrami od H.S.H sport, lístky do divadla od Divadlo Radka Brzobohatého, luxusní snídaní v Questenberk Hotel, skvělým obědem v Hotel Amarilis Jerome, fitnees oblečením a vouchery na cvíčo a do sauny od Fitness Euforie🏋️, báječnými knihami od KNIHY DOBROVSKÝ a Kosmas.cz 📖, krásnými plánovači od Chaukiss, luxusní kosmetikou od L’Oréal Group 💄a taky dekorativními předměty od Obchod pro tvořivé ruce Říčany. Pozor a to není všechno, čtěte si dál, protože budete ještě koukat👀🙂Sportovci si po celý den mohli zdarma mlsat zmrzlinku od Bidfood Gastrostudio CZ, šampáňo od Pro-vino.cz 🍾, 60 kg čerstvoučkého ovoce od Gastrofresh – Ludvík Kacer 🍎🍌 , vody Maniva od www.tvoda.cz a luxusní jogurty od Můj Jogurt (po těch se teda olizovalo lidí, až za ušima!👂) Do prodejního stánku jsme dostali hřejivé mazlíky od Děláno s láskou, háčkované ovenky 🐑 od Kateřina Opálková (zbyla nám už jenom jedna🧐), srdíčkové peněženky a náramky od XISS, krásné polštářky od Instantní Patchwork a společnost T-shock.eu nám vyrobila Pečovatelské promo věcičky. NÁDHERA!
Ceny pro vítěze byly též poskládány od našich zlatých sponzorů výše a vítězové jednotlivých disciplín navíc vyhráli vouchery na asistenční péči pro klienta, kterého si na začátku vylosovali. Tyto ceny zasponzorovala pojišťovna Kooperativa a posilovna KK NEMO. Nad hlavou vítězů se vznášely zdravé koše od Bio-Pro zdravý život a místo medajlí byly sportovní páry vázány (čti honorovány🙂) originálně vyrobenými kravatami od Carrier Commercial Refrigeration Czech Republic. Celá akce byla pod sportovní taktovkou zkušeného organizátora Jan Plachy.
Jsme moc a moc a moc rádi a stejně tak moc DĚKUJEME všem označeným v tomto příspěvku a zúčastněným. První ročník Radonického víceboje byl fantastický a počasí nám také přálo,vypeklo nás jenom na chviličku, ale to nám vůbec nevadilo🙂
Pro klienty Pečovatele jsme tak všichni dohromady zajistili neskutečných 97 921 Kč = 753 asistenčních hodin!!!!!!

Doufám, že se Vám náš příběh líbil🙂🙂

DĚKUJEME VÁM!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Monika Hlinková

www.pecovatel.cz
Pomáhejme společně potřebným lidem platit asistenční péči👫