Darovat na Křídla pomoci

O nás a našem poslání

O nás

Vznik Nadačního fondu Pečovatel v roce 2012 iniciovalo občanské sdružení Hewer, které vzniklo v dubnu roku 1997 v reakci na potřeby seniorů a osob se zdravotním postižením nebo s chronickým onemocněním, kteří pro plnohodnotný život doma potřebují pomoc jiné osoby.

Cílem Nadačního fondu Pečovatel je shromažďovat a přerozdělovat finanční prostředky na asistenční péči pro potřebné lidi, kteří nejsou schopni pokrýt náklady na ni ze svých úspor a výdělků ani státních příspěvků.

Poslání Nadačního fondu

Pomáháme seniorům, zdravotně znevýhodněným a chronicky nemocným lidem všech věkových kategorií, shánět peníze na zaplacení asistenční péče.

Prostřednictvím webových stránek a charitativních akcí sbíráme finanční prostředky, které těmto potřebným lidem, pomáhají zajistit odbornou asistenci v rozsahu, na který jejich příjmy ani státní příspěvky nestačí. Díky tomu pak mohou vést důstojný život v pohodlí domova a nikoliv za zdmi zdravotnických a pečovatelských zařízení.

Ve své činnosti se snažíme být maximálně transparentní. Nejen vůči našim klientům, ale především vůči dárcům. Ti mohou prostřednictvím našich stránek cílit svou pomoc přímo na konkrétního člověka.

100% darované částky vždy putuje přímo na úhradu asistence pro vybraného klienta. I malý dar tak může být velkou pomocí.

Pro firmy či soukromé osoby, které nechtějí svou jednorázovou či pravidelnou pomoc zaměřit na konkrétního klienta, nabízíme možnost daru na neadresný darovací účet Křídla pomoci, z něhož podporujeme aktuálně ty nejpotřebnější klienty. Prostřednictvím webových stránek je možné přispět i na provoz nadačního fondu.