Darovat na Křídla pomoci

Na neBUBAzaru lidé zaplatili klientům 287 hodin asistenční péče!!!

Vybralo se krásných 37 260,-Kč

Poslední květnový týden byl v Nadačním fondu Pečovatel ve znamení neBUBAzaru.  Nejdříve jsme sháněli oblečení, doplňky a vše ostatní, co by se mohlo líbit, pak jsme připravovali sál a nakonec jsme navěsili asi tisícovku věcí na ramínka. A konečně se mohlo začít s prodejem! Rozhodně to stálo za to.  Celkem u nás lidé nakoupili za krásných 37 260 Kč a tím přispěli na 287 hodin asistenční péče pro klienty nadačního fondu.

Na charitativní neBUBAzar do Nebušic dorazila ,díky dobré propagaci této události, spousta lidí. Pro všechny jsme se snažili vždy najít něco, co by si mohli koupit. Svým nákupem každý podpořil dobrou věc, všechny peníze z prodeje budou použity na úhradu asistenční péče pro klienty. Někdo si odnášel plnou tašku věcí, někdo drobnost a někdo prostě jenom tak přispělJ

„Kupující si vždy mohl vybrat zcela adresně klienta, na kterého chtěl přispět. Pokud chtěl někdo pomoci tak trochu všem, vložil peníze na neadresný účet Křídla pomoci, ze kterého nadační fond každý měsíc přerozděluje peníze klientům dle aktuální potřeby“, vysvětluje Monika Hlinková, ředitelka Nadačního fondu Pečovatel.  

Hodně peněz dostala paní Helena J. A to proto, že děti z nebušické školy měly prodejní stánek se svými hračkami a vlastními výrobky na její podporu. Podporují ji už několik měsíců, tak nevynechaly ani tuto příležitost paní Helence pomoci. Ta zase na oplátku přijela akci navštívit a potěšit nás krátkým rýmem, který zde přednesla: „I když je dnes hrozný hic, jedeme do Nebušic“.

Těm klientům, kteří na neBUBAzaru nedostali tolik peněz, přispějeme na asistenční péči z neadresného účtu Křídla pomoci.

„Akce byla úžasná, mám obrovskou radost, že lidé přispěli tak velikou částkou na dobrou věc. Velmi si vážíme každé pomoci“, shrnuje akci Hlinková.

V těchto dnech posíláme vybrané peníze na účty klientů a křídel pomoci.

VŠEM MOC DĚKUJEME!:)