Darovat na Křídla pomoci

Alena P., 51 let

Roztroušená skleróza Potřebuje 40 hod./měs. ~ 5 200 Kč

„Můj zdravotní stav se zhoršuje a sama to nezvládám.“

Duben Chybí 36,9 hodin
Květen Chybí 40 hodin
Červen Chybí 40 hodin
Chybí 116,9 hodin ~ 15 200 Kč
Celkem již bylo darováno: 53 580 Kč Každých 130 Kč odpovídá 1 hodině péče.
Chci darovat

PŘÍBĚH PANÍ ALENKY

Onemocněla jsem již v 5 letech. Problémy byly urologického rázu. Prodělala jsem několik operací močového měchýře. Krátce po narození mých dvou dcer se mi urologické problémy prohloubily. Pro nefunkčnost mi byla odebrána levá ledvina. Nemohla jsem se vymočit, musela jsem se naučit autokatetrizaci.

První příznaky roztroušené sklerózy byly bolesti hlavy, nohou, páteře, vypadávání věcí z rukou. Bolesti se stupňovaly a byla jsem nucená vyhledat lékaře, který mě hospitalizoval na ortopedickém oddělení. Prošla jsem několik neurologických ambulancí, než lékaři zjistili, že trpím roztroušenou sklerózou.

Byla zahájena léčba kortikoidy a po nějaké době jsem začala navštěvovat neurologii, centrum roztroušené sklerózy. Kromě roztroušené sklerózy trpím řídnutím kostí, epileptickými záchvaty atd. Po celou dobu navštěvuji centrum bolesti.

Žiji sama, nezvládám domácí práce, hygienu, nákupy, s dcerami se stýkám minimálně, takže nečekám žádnou pomoc. Asistenční službu chci využít k tomu, abych se po dlouhé době dostala z bytu ven, na procházky, protože používám francouzské hole, ve většině případů invalidní vozík. Potřebuji doprovod k lékaři, na úřad.

Pobírám invalidní důchod a příspěvek. Po zaplacení všech výdajů si nemohu dovolit zaplatit asistenční službu. Ráda bych měla víc hodin asistenční péče, protože cítím, že se mi můj zdravotní stav zhoršuje.

Jak se má Alena

Děkuji všem dobrým lidem kteří mi přispívají na asistenci,bez mých dvou asistentek které mi pomáhají úplně se vším si to už nedovedu ani představit, každý dobrý člověk který mi přispěje na asisteci je pro mě velká pomoc,děkuji strašně moc

Velmi ráda bych poděkovala všem dobrým lidem za příspěvek na asistenci. Bez asistentky si už život nedovedu ani představit za to jí strašně moc děkuji.                                Přejí vám všem všechno nejlepší do nového roku 2023 hlavně nejvíce zdraví toho opravdu nikdy není dost 😘💗

Milí dárci, přátelé a všichni kdo jste s námi v nadační fondu… Je čas plný kouzel, víry a naděje, kterou mi dáváte svými příspěvky na asistenci. Přála bych si moc, aby se moje cesta ubírala opačným směrem a asistentku jsem potřebovala méně, ale bohužel moje cesta má jiný směr a moje dny bez asistentky už jsou nemožné. Jsem šťastná za každý okamžik, který mi věnuje, který si díky Vám mohu dovolit a tím trávit dny doma, tam kde bych ráda co nejdéle zůstala. Věřím, že mi dál budete pomáhat a mým největším dárkem, který si teď přeji v tomto kouzelném období je mít finance na svou asistentku. Ráda bych nejen poděkovala, ale i Vás touto cestou poprosila o malý dárek, o hodinu asistence, každá hodina je pro mě velkým darem. Předem děkuji ❤️. Prožijte krásné Vánoce plné lásky. Děkuji Alena

Strašně moc bych chtěla poděkovat všem dobrým lidem kdo mi přispívá i přispěje na asistenci.Jsem velmi ráda že mám moc hodnou asistentku která mi úplně se vším pomůže.

Ne jen moje asistentka,ale i já jsme onemocněli.Kromě mé nemoci jsem si od března do srpna vytrpěla ještě další silné bolesti břicha,po celou dobu mě neustále převážela záchrana služba, nakonec mě v srpnu odoperováli a jedná věc po takové době čekání v bolestech.

Více

Vzkazy