Darovat na Křídla pomoci

Amalie Š., 95 let

Stařecká demence Potřebuje 30 hod./měs. ~ 3 900 Kč

„Rodina je už vyčerpaná a potřebuje si odpočinout.“

Červen Chybí 29 hodin
Červenec Chybí 30 hodin
Srpen Chybí 30 hodin
Chybí 89 hodin ~ 11 570 Kč
Celkem již bylo darováno: 80 990 Kč Každých 130 Kč odpovídá 1 hodině péče.
Chci darovat

Příběh paní Amálky

Paní Amálka velmi ráda běhala po městě, na nákupy, po kamarádkách, na výlety apod. V listopadu loňského roku, když šla z obchodu, ale bohužel uklouzla a upadla. Zlomila si nohu v krčku a narazila si stydkou kost. Stal se z takto aktivní ženy najednou, žena, která musí ležet v posteli. Začal se jí zhoršovat i stav psychický. Když se pomalu už začala vracet díky péči asistentek a zdravotních sester do stavu, kdy chodí ven na procházku, na dort a ke kadeřnici, tak při návštěvě u syna na zahradě opět upadla a zlomila si druhou nohu opět v krčku. Opět je z ní ležící žena, která už ztrácí chuť do života. Hlava už není to, co bývalo, spousty věcí zapomíná, občas dělá paní Amálka věci, které jsou nebezpečné a odmítá návštěvu lékaře. Rodina je už vyčerpaná a potřebuje si odpočinout alespoň nějaký den v týdnu. Aby synové mohli chodit do práce, tak je potřeba častější osobní asistence, kterou si rodina nemůže dovolit. Proto prosíme o pomoc u nadačního fondu.

Děkujeme, Amálky asistentka Štěpánka

Jak se má Amalie

Chtěl bych poděkovat Nadačnímu fondu Pečovatel za příspěvky od dárců.Amálka se i přes svůj věk znaží být aktivní. Začíná se oteplovat,mamka uklízí,zametá.
Chodíme na větve do lesa na přiložění do kamen. Velikonoční svátky prožila Amálka v Krupce, kde ji v pondělní několik koledníků vyšlehalo.
Amálka ráda hraje člověče nezlob se a občas i vybaruje za pomocí asistentek omalovánky.
A to je vše na měsíc duben.

Amálka v březnu ráda sledovala oblíbený televizní Šlágr,když počasí dovolilo
jezdila na výlety.Snímek je pořízen v kadeřnictví koncem měsíce.
Přejeme veselé velikonoce.
Děkujeme za příspěvky

Víla Amálka prožila měsíc leden v poklidu,mamka má výhodu že nemusí sedět stále doma, jezdila na návštěvy, na snímku je pes pra vnuka Michala který přijel na návštěvu.

Zdravotní stav Amálky je uspokojivý.

Novém roce přeji všem klientům a pracovníkům Nadačního fondu Pečovatel, hodně štěstí, zdraví a lásky.

Více

Vzkazy