Chci darovat

Zuzana K., 54 let

Revmatoidní artritida Potřebuje 70 hod./měs. ~ 9 100 Kč

"Chci se po letech dostat ven s vozíkem a povídat si s lidmi."

Květen Chybí 46,8 hodin
Červen Chybí 70 hodin
Červenec Chybí 70 hodin
Chybí 186,8 hodin ~ 24 290 Kč
Celkem již bylo darováno: 119 521 Kč Každých 130 Kč odpovídá 1 hodině péče.
Chci darovat

Příběh Zuzany

Revmatoidní artritida (RA) se mi zpočátku začala projevovat ranní ztuhlostí zápěstí. Zpočátku se zápěstí lehce rozhýbalo, jenže toto onemocnění je zákeřné v tom, že se postupně přidávají další klouby a ráno se pak rozhýbat trvá delší dobu a navíc rozsah pohybu kloubu se zmenšuje. Já jsem navíc měla tu smůlu, že jsem měla RA juvenilní, což znamená od dětství.

Během let jsem prošla náročnou léčbou infuzemi, zlatými injekcemi, byla hospitalizována ve Výzkumném ústavu chorob revmatických, ale nemoc se mi stále zhoršovala. V roce 2002 jsem začala chodit o berlích a během dalšího roku přestala chodit úplně a od té doby jsem upoutána na lůžko.

Současná výše příspěvku 8 800,- Kč mi stačí pouze na zaplacení 2 hodin asistence denně. Asistenční služba mi pomáhá úplně ve všem, hygienou, toaletou, oblékáním, přípravou jídla, podáváním jídla a pití, nákupem a úklidem.

Bez této pomoci bych se neobešla a nemohla žít doma. Chtěla bych se po letech dostat ven na procházky s vozíkem a povídat si s lidmi.

Jak se má Zuzana:

Dobrý den Vám Všem,dnes je krásný jarní den a já màm velku radost,že mi asistentka Míša pomohla splnit můj jarní sen-zasadit do kvĕtináčů na dvorek pnoucí jahody a borůvky.Velké podĕkování patří Vám Všem co nám klientům NF pomáháte se zaplacením asistenčních hodin a pomáháte nám jinak nedosažitelné sny plnit.

Zažila jsem moc příjemné dopoledne s paní ředitelkou NF Monikou,patronem Honzou Weberem a asistentkou Míšou.S Honzou jsem se setkala poprvé,je to moc příjemný mladý muž.Spojuje nás naśe vesnice,ze které pochází jeho maminka a do které jezdil za babičkou a dĕdou.Z dĕtství se znájí i s mojí asistentkou Míšou.Moc děkuji za vśechny finanćní příspěvky na zaplacení asistenční péče.

 

Dnes s asistentkou Míšou vzpomínáme na kočičku Barunku která byla výborná canisterapeutka, kterou nám na jejìch kočičích toulkách přejelo auto. Naše vesnice byla dříve tichá, auto zde přejelo za x hodin, dnes už je všechno jinak. Venku už několik dní svítí sluníčko a já se moc tĕším na jaro, mám v hlavĕ několik ,,květinových projektů“,které lze realizovat jen se stejnou milovnicí květin-asistentkou Míšou. Také se těším na středeční návštĕvu paní Moniky z NF a patrona Jana Webera. Všechny Vás zdravím a dĕkuji Vám za fínanční příspĕvky a dary na zaplacení asistenční péče.(foto-zvířecí návštĕva tohoto týdne a moje kvĕtinová výzdoba)

Letos jsem měla už několik zvířecích návštěv. Přeji Vám všem mnoho úspěchů, zdraví a štěstí v letošním roce a děkuji za vaše finanční příspěvky a dary.

Tento měsíc jsem hodně četla duchovní a ezoterickou literaturu a tak se s Vámi chci podělæit o dva citáty z jedné moudré, duchovní knihy, které zní: DISPONUJETE NEJMOCNĚJŠÍMI ZBRANĚMI NA ZEMI-LÁSKOU A MODLITBOU-sir John Templeton, MĚŘÍTKEM DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ JE SCHOPNOST NALÉZT DOBRO KDEKOLIV-sir John Templeton.

Děkuji za všechny Vaše finanční dary a příspěvky.

Více

Honza Weber

profesionální freestylista, několikanásobný mistr světa a Evropy ve freestyle footbagu

Footbag hraji od svých 14 let a stal se významnou součástí mého života. Během mé profesionální kariéry jsem se stal sedminásobným mistrem světa a pětinásobným mistrem Evropy ve freestylu. Podařilo se mi rovněž získat několik českých i světových rekordů. Vedle soutěží a představení se již přes deset let věnuji trénování dětí a mládeže, pomáhám žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Proč jsem patronem?

„Jako profesionální sportovec si uvědomuji, že ne každý má takové štěstí, aby mu zdraví přálo. Proto je důležité myslet i na druhé a pomáhat právě těm, kteří takovou pomoc potřebují a bez ní se neobejdou. Díky nadačnímu fondu Pečovatel je pomáhat jednoduché, zkuste to také! :)“

www.honzaweber.com
patron

Vzkazy