Darovat na Křídla pomoci

Zuzana K., 56 let

Revmatoidní artritida Potřebuje 40 hod./měs. ~ 5 200 Kč

„Chtěla bych se po letech dostat ven na procházky s vozíkem a povídat si s lidmi.“

Září Chybí 10,9 hodin
Říjen Chybí 40 hodin
Listopad Chybí 40 hodin
Chybí 90,9 hodin ~ 11 820 Kč
Celkem již bylo darováno: 306 220 Kč Každých 130 Kč odpovídá 1 hodině péče.
Chci darovat

Příběh Zuzany

Revmatoidní artritida (RA) se mi zpočátku začala projevovat ranní ztuhlostí zápěstí. Zpočátku se zápěstí lehce rozhýbalo, jenže toto onemocnění je zákeřné v tom, že se postupně přidávají další klouby a ráno se pak rozhýbat trvá delší dobu a navíc rozsah pohybu kloubu se zmenšuje. Já jsem navíc měla tu smůlu, že jsem měla RA juvenilní, což znamená od dětství.

Během let jsem prošla náročnou léčbou infuzemi, zlatými injekcemi, byla hospitalizována ve Výzkumném ústavu chorob revmatických, ale nemoc se mi stále zhoršovala. V roce 2002 jsem začala chodit o berlích a během dalšího roku přestala chodit úplně a od té doby jsem upoutána na lůžko.

Současná výše příspěvku 8 800,- Kč mi stačí pouze na zaplacení 2 hodin asistence denně. Asistenční služba mi pomáhá úplně ve všem, hygienou, toaletou, oblékáním, přípravou jídla, podáváním jídla a pití, nákupem a úklidem.

Bez této pomoci bych se neobešla a nemohla žít doma. Chtěla bych se po letech dostat ven na procházky s vozíkem a povídat si s lidmi.

Jak se má Zuzana:

Jelikož mi neustále vypadává signal u Tv,nebo se kostičkuje obraz a nĕkdy už nechci znovu a znuvu ladit a editorovat program,hledala jsem dnes nĕjaky filmík na skouknutí na telefonu a našla jeden který mĕ zaujal a který doporučuji i ostatním.Je to film s názvem PAPÍROVÍ ANDÍLCI s Josií Bissett známou ze serialu Melrose Place.Je to film o tom, jak si lidé pomáhají a jaká cesta k tomu často vede.Takhle nĕjak to funguje i u NF Pečovatel a já všem pomáhajícím a podporovatelům moc dĕkuji.ZK

Dnes mám velkou radost,asistentka Alex se naučila pracovat se stropním zvedákem.Mám teď dvĕ asistenktky se kterými můžu na střídačku ven a cítím se bezpečnĕ.Vím,že udĕlají vše pro to,abych se při manipulaci nezranila.Moc dĕkuji za všechny finanční příspĕvky a přeji krásné létní dny.💥💥💥Z.K.

Díky pečlivému nošení roušek a dezinfekci rukou nikdo z asistentek,ani jejích rodinných příslušníků,ani já neonemocnĕl a doufám,že to tak bude i nadále.Poznala jse novou zdravotní sestřičku od Včelky Marušku,charita Neratovice už zde zdravotnické služby v mém případĕ masaže a cvičení neposkytuje.Zatím se zdá,že Včelka má vše lépe zorganizované a moc šikovné sestřičky.Tĕším se na červen až bude dokonćen úklid vymalované kuchynĕ a na pobyt venku bude více času.Dĕkuji za pomoc a finanční podporu všem zůčastnĕným.💥🖐 Z.K.

Dnes jsem poznala novou budoucí asistentku Sašu.Přišla se představit a zaučovat,od kvĕtna by mĕla vypomáhat o víkendech.Občas si kupuji kombuchu a jelikož není nejlevnĕjší a není ani k dostání v každém supermárketu,pořídila jsem si pĕtilitrovou lahev a násadu kombuchy s tím,že s asistentkou Radkou zkusíme kombuchu domácí.Jak se dnes ukázalo Saša má s domácí výrobou kombuchy zkušenosti,také si jí vyrábí podomácku,tak opĕt synchronicita a myslím,že zafungoval i ,,vesmírný objednávkový servis“.Dĕkuji za Vaší finanční podporu,opatrujte se a hlavnĕ BUĎTE ZDRÁVI !!!

Více

Honza Weber

profesionální freestylista, několikanásobný mistr světa a Evropy ve freestyle footbagu

Footbag hraji od svých 14 let a stal se významnou součástí mého života. Během mé profesionální kariéry jsem se stal sedminásobným mistrem světa a pětinásobným mistrem Evropy ve freestylu. Podařilo se mi rovněž získat několik českých i světových rekordů. Vedle soutěží a představení se již přes deset let věnuji trénování dětí a mládeže, pomáhám žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Proč jsem patronem?

„Jako profesionální sportovec si uvědomuji, že ne každý má takové štěstí, aby mu zdraví přálo. Proto je důležité myslet i na druhé a pomáhat právě těm, kteří takovou pomoc potřebují a bez ní se neobejdou. Díky nadačnímu fondu Pečovatel je pomáhat jednoduché, zkuste to také! :)“

www.honzaweber.com
patron

Vzkazy