Darovat na Křídla pomoci

Jak se má Daniela

Zpět na příběh

Prijemny den vsem v nadacnim fondu. Tentokrat jsem navstivila ne divadlo,ale operacni sal,operovali mi oci,sedy zakal,je to super.nadherne a ciste vidim. Dana. Habova.


Moc zdravim nadacni fond,přece jen mohu po delsi dobe napsat,ze se dostavam po pul roce na cerstvy vzduch,slunicko me vytahlo, můžu ven mejte se fajn. Dana. H.

Hezky den vsem v nadacnim fondu a darcum. I pres neprizen pocasi jsem byla na prednasce, na mensim nakupu a 28.3. jdu do divadla.  Dekuji Vám. Daniela

Zdravím všechny v nadační fondu. I tenhle měsíc jsem prožila hodně hezkých kultůrních zážitků spojených s příjemnou procházkou po Praze.

Dobrý den, zdravím všechny v nadační fondu. Nechci aby to vypadalo jako fráze ale opět jsem prožila jeden krásný kultúrni zážitek a 2 mám před sebou.  Přeju krásný zbytek svátků.

Pěkný pozdrav všem v nadačním fondu. I přes nepřízeň počasí jsem si užila divadla, nákupu i menšího výletu.Foto je důkazem.

Moc zdravím celou organizaci. Před pěti dny jsem se příjemně bavila na tradičním posvícení, byl hodně bohatý program . Za týden bude totéž ve vedlejší vesnici a pak mně čekají 3 divadla, prožila jsem i pěkný výlet do Pardubic.

Dobrý den, všechny moc zdravím a přeji příjemný den. Užívám si sluníčka a těším se na divadelní představení, které mně v nejbližší době čekají.  Pořídila jsem si skvělou pomůcku do postele, která mi usnadňuje pohyb a mám z ní velkou radost.

Všechny moc zdravím. S asistentkou jsme si udělali hezký odpoledne a šli jsme na kávu.

Všechny vás zdravím . Posílám fotku z nákupu s mou asistentkou. Užívejte sluníčka.

Zdravím všechny v nadačním fondu. Tento měsíc jsem navštívila moje milované divadlo a muzikál Carmen. Mějte se moc hezky.

11.4  jsem se svezla metrem do divadla, které bylo úžasný, skvělý. Měly jsme u toho i menší dobrodružství s elektrickým vozíkem. Nevadí, moje  hoby jsem si užila v plné míře. Všechny zdravím.

Dobrý den , všechny zdravím.  V březnu jsem navštívila skvělou šou skupiny Abba revival.  Spolu se svojí asistentkou jsme byli z vystoupení nadšené.

Dobrý den, zdraví Daniela . Bohužel v duchu nadávám na zimní počasí ,protože mi brání v mých přáních.  Přesto se mi podařilo aspoň jednou navštívit divadlo.

Dobrý den, moc zdravím. Mám se dobře.  V lednu jsem byla na koncertě šansónu a mysliveckém plesu.  Bylo to skvělé.

Dobrý den, posílám ukázku vánoční výzdoby , kterou mi udělaly kamarádky a moc děkuji za milý dárek.

Dobrý den, tenhle měsíc jsem byla na muzikálu Tajemství v Divadle Kalich . Moc se mi líbilo. A se svojí asistentkou sme byli na country večeru.

 

Moc všechny zdravím . Mám novou ,skvělou rehabilitační sestru, která se mnou cvičí opravdu poctivě a je to znát. Cítim se dobře a uvolněně.

Navštěvuji pravidelně rehabilitaci, která mi moc pomáhá

Díky nadačnímu fondu, jsem mohla jít s asistentkou na koncert šansonu, který se uskutečnil v Čakovickém zámku.

Moc se mi to líbilo