Chci darovat

Jak se má Daniela

Zpět na příběh

Dobrý den, všechny moc zdravím a přeji příjemný den. Užívám si sluníčka a těším se na divadelní představení, které mně v nejbližší době čekají.  Pořídila jsem si skvělou pomůcku do postele, která mi usnadňuje pohyb a mám z ní velkou radost.

Všechny moc zdravím. S asistentkou jsme si udělali hezký odpoledne a šli jsme na kávu.

Všechny vás zdravím . Posílám fotku z nákupu s mou asistentkou. Užívejte sluníčka.

Zdravím všechny v nadačním fondu. Tento měsíc jsem navštívila moje milované divadlo a muzikál Carmen. Mějte se moc hezky.

11.4  jsem se svezla metrem do divadla, které bylo úžasný, skvělý. Měly jsme u toho i menší dobrodružství s elektrickým vozíkem. Nevadí, moje  hoby jsem si užila v plné míře. Všechny zdravím.

Dobrý den , všechny zdravím.  V březnu jsem navštívila skvělou šou skupiny Abba revival.  Spolu se svojí asistentkou jsme byli z vystoupení nadšené.

Dobrý den, zdraví Daniela . Bohužel v duchu nadávám na zimní počasí ,protože mi brání v mých přáních.  Přesto se mi podařilo aspoň jednou navštívit divadlo.

Dobrý den, moc zdravím. Mám se dobře.  V lednu jsem byla na koncertě šansónu a mysliveckém plesu.  Bylo to skvělé.

Dobrý den, posílám ukázku vánoční výzdoby , kterou mi udělaly kamarádky a moc děkuji za milý dárek.

Dobrý den, tenhle měsíc jsem byla na muzikálu Tajemství v Divadle Kalich . Moc se mi líbilo. A se svojí asistentkou sme byli na country večeru.

 

Moc všechny zdravím . Mám novou ,skvělou rehabilitační sestru, která se mnou cvičí opravdu poctivě a je to znát. Cítim se dobře a uvolněně.

Navštěvuji pravidelně rehabilitaci, která mi moc pomáhá

Díky nadačnímu fondu, jsem mohla jít s asistentkou na koncert šansonu, který se uskutečnil v Čakovickém zámku.

Moc se mi to líbilo