Darovat na Křídla pomoci

Jak se má Drahomír

Zpět na příběh

Zdravíme v čase nejvýznamnějších křesťanských svátečních dnů, které jsou u nás ty nejoblíbenější a to i díky sluníčku kterého se nám dostává čím dál více. Vše se probouzí a pomaličku nás to dostává ven na procházky ,mohu zapojovat asistenty i do práce na zahradě kterou vždy okouknu co je nového a zaúkoluji co je zapotřebí. Zatím tedy né moc často, protože rychle prochladnu, ale když je mi dobře, a jak říká má žena „mám svůj den“, nebráním se.

Už tu někteří zmiňovali, jak jejich životy a asistenční služby ovlivnil koronavirus. I u nás se tak stalo. Chyběla nám nejen asistence těch co byli v karanténě, ale i ti asistenti kteří fungovali, jelikož více zaskakovali i jinde za ty chybějící. Přiznávám, že jsem to nesl těžce i když situaci chápu. Proto jsme přijali „do party“ další, již čtvrtou asistentku aby se nestalo, že opět zůstaneme několik dní bez služeb což se teď nadmíru daří a já za vstřícnost paní vedoucí Heweru děkuji.

Děkuji všem co v této době komukoliv pomáhají. Děkuji za sebe i svou rodinu.

Po dlouhé době byla „zima“ i v Praze, ale už se, jako spousta z vás, těším na teplejší počasí. Začíná to vypadat nadějně.

Zdravím opožděně v Novém roce s přáním všeho dobrého. U nás vánoce i zakončení roku nic moc. Opět se kupili zdravotní komplikace i nechuť lékařů cokoliv řešit. I v den mých narozenin manželka volala záchrannou službu a tak musela být zrušena oslava na kterou jsem se těšil. Ne že bych se těšil přímo na slavení, ale na blízké, které jsem dlouho neviděl a měli přijet ano. Většinu času jsem polehával nebo si četl a jako vždy mi dělala společnost buď manželka nebo asistenti kteří jsou tak zaškolení ,že si dokáží poradit i s náročnějšími situacemi kdy mě zlobí srdce a dýchání. Proto jsem strašně rád a vděčen za všechnu pozornost a příspěvky kterých se mi dostává, protože tak mohu čerpat více asistenčních hodin. Také nás v polovině ledna navštívila zástupkyně společnosti GLOBUS a předala dárečky z vánočního stromu což nás moc potěšilo. A aby toho nebylo málo, dalšího daru se mi dostalo v podobě krásné patronky ANNY KULOVANÉ. Nevím co říct, obrovské díky. Drahomír

Dobrý den,

poprvé jako klient Pečovatele všechny zdravím a děkuji celému týmu, přispěvatelům a ostatním.

Během listopadu jsem měl trochu problémy se srdcem takže jsem se nevyhl několika vyšetřením a návštěvám specialistů.

Nyní se zdá být můj stav stabilizovaný. V péči manželky a asistentů jsem v dobrých rukách a já vám tak mohu popřát krásný a klidný adventní čas, nejlépe s těmi které máte rádi.

Děkuji Drahomír