Chci darovat

Jak se má Karel

Zpět na příběh

Zdravíme  všechny dárce a moc jim děkujeme za pomoc. Po velmi horkém létu, které nám dělalo problémy se přikradl podzim. Doufáme, že nám nepřinese žádné jiné onemocnění a že budeme stále jenom bojovat se základním onemocněním a s bolestivými křečemi, které jsou  na denním pořádku a patří k tomuto onemocnění. Znepříjemňují nám společné chvilky. Zdraví přejeme všem lidem, dárcům,  pracovníkům nadačního fondu Pečovatel i Podaných rukou, které mám pomáhají. Mějte se všichni moc dobře!! a ještě jednou děkujeme za darované penízky.

Chtěli bychom Vás po delším čase všechny pozdravit co jste nám přispěli i tu nejmenší  finanční častkou, za všechno jsme vděční, bez vás by to nešlo!!!  A taky chceme popřát hezké, i když až moc horké léto, které se nám hůř zvládá, ale věříme, že zase bude líp, bude se zase dobře dýchat a budeme si užívat krásné společné chvilky. A taky chceme popřát všem zaměstnancům Nadačního fondu Pečovatel krásnou dovolenou.

Zúčastnili jsme se tolik obávaného natáčení TV Barrandov, kdy byla přítomná i paní ředitelka nadačního fondu Pečovatel Monika Hlinková a musím říct, že natáčení proběhlo bez problému, všichni byli příjemní a milí. Jsem ráda, že jsem je všechny poznala. Jinak chceme  poděkovat všem, kteří nám posílají peníze, jsme Vám moc vděční.

Maminka Karla

Děkujeme všem za peněžní příspěvek a přejeme hezké svátky velikonoční.

Měsíc leden uběhl jako voda a jsme zase blíž k jaru, které moc očekáváme a těšíme se na něj. Jenom doufáme, že nás neskolí nadcházející období chřipek, to by bylo moc zlé. A proto přejeme všem zdravíčko do dalších dnů a moc děkujeme za poslané penízky. Mějte se všichni nádherně  a přejeme Vám krásné dny.

Chtěli bychom všem dárcům moc poděkovat  za všechny dary, které jste  nám v uplynulém roce dali. Do nadcházejícího nového roku přejeme všem lidem dobré vůle hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti a splnění všech i nejtajnějších přání. Ještě jednou MOC VÁM DĚKUJEME.

Chtěli bychom poděkovat všem dárcům za jejich příspěvky, kterými nám pomáhají a popřát jim po  krásně, spokojeně a klidně prožitém nadcházejícím adventu i stejně krásné a příjemné  prožití nejkrásnějších svátků v roce, svátků vánočních. Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejeme hodně štěstí a zdraví, které mám nebylo dáno.n