Chci darovat

Jak se má Věra

Zpět na příběh

Dobrý den zdraví vás paní Věrka. Tento měsíc jsem využila krásného počasí a často jsem jezdila do parku. Všechno krasne vykvetlo a vonělo. Také jsem navštívila hřbitov ve Slavětíne kde mám hrob svých příbuzných. Jinak se mám dobře ,zdraví mě zatím nezlobí .Jsem moc vděčná za vaši pomoc. Zdraví vás Věrka

Dobrý den, zdraví vás paní Věrka jsem spokojena, tento měsíc jsem opět byla na hřbitově položit kytičku protože tatínek měl svátek.nebylo moc hezky, jen sem tam a tak jsem některé dny jsem  trávila doma a koukala na televizi a snažila jsem se něco doma uspořádat a uklidit.jinak se mám Dobře .zdraví vás Vaše Věrka.

Dobrý den zdraví vás paní Věrka v měsíci únoru se vylepšilo počasí a tak jsem se byla podivat na hřbitově na rodiče. U nás v Teplicích v Galerii byl čokoládový festival ochutnala jsem čokoládovou vafli se šlehačkou s kousky jahod bylo to moc dobré.Jinak se mám dobře a jsem ráda že mě přispiváte.Děkuji moc Vaše Věrka.

Opět vás pěkně zdravím tento měsíc jsem slavila narozeniny, ktere jsem si pěkně uzila.S pomocí asistentek jsem udelala krasné pohoštění. Dostala jsem plno dárků a květiny. Hezky jsme to oslavily.Jinak když je dobré počasí jezdím ven na procházku. Zdraví vás Věrka.

Dobrý den přeji všem hodně štěstí a zdraví a úspěchů do nového roku zvlášť Děkuji za krásný dárek k vánocům. Prosinec jsem prozila velmi dobře bylo zde několik akcí kterých jsem se zúčastnila ,slet andělů z obchodního domu na náměstí, strasidelni čerti až z Německa, vánoční trhy. Jinak se mám dobře, všechny vás zdravím, Vaše Věrka.

Dobrý den paní Věra vás všechny moc pozdravuje má se dobře moc se těši na vánoce, peče cukroví a vymýšlí drobné dárky pod stromeček. Také byla u kadeřnice aby byla hezká na nový rok. Moc vám děkuje za Váš příspěvek. S pozdravem p.Věrka

Zdraví vás paní Věra tento měsíc navštívila hřbitov ve slavětíne nad ohří kde má svuj rodinný hrob kromě rodičů kteří jsou v Teplicích.jinak je spokojena, počasí nám preje takže mohu  každý den jezdit venku a zjišťovat co je kde nového zdraví mě zatím slouzi a tak vám mnohokrát děkuji za Vaše příspěvky. Zdraví vás Věrka

Dobrý den pozdravuje vás paní Věra, tento měsíc využívala ještě krásného počasí a jezdila do parku a zamecke zahrady.28.9.se zúčastnila oslav  Dne seniorů v Šanovské mušli kde byl pěkný kulturní program přeje všem krásný den Věrka.

Dobrý den, zdraví vás paní Věra. Děkuje za příspěvky na asistenci. V srpnu jezdila hodně ven a neodradilo ji ani hodně teplé počasí. Díky vašim příspěvkům může zůstat doma a nemusí do domova pro seniory.

Dobrý den, posílám všem pozdrav. Tento týden byly v Teplicích lázeňské slavnosti. Byla jsem si s asistentkou poslechnout muziku a koupit si páreček, dát si pivečko. Prostě krásné odpoledne.  Děkuji všem dárcům a přeji krásný měsíc. Věrka

Zdravím všechny dárce, jsem moc ráda, že již svítí sluníčko. Často jezdím ven do parku se vyhřívat a užívat jarního počasí. Všem přeji pěkné dny a děkuji za všechny dary. Vaše Věra

Jsem spokojená a mám se dobře. Se svými asistentkami jezdím na nákupy. Vydali jsme se také na hřbitov, položit kytičku na hrob mých rodičů, kteří měli výročí. Jsem moc ráda, že mohu žít doma, moc Vám všem za to děkuji a posílám pozdravy.

Paní Věra zdraví své příznivce. V únoru se měla paní Věra dobře, nic zvláštního se nestalo, jeden z víkendů navštívila festival čokolády v místním obchodním centru, setkala se tam se svými přítelkyněmi a ochutnávala čokoládové pochoutky. Paní Věra se už moc těší na jarní dny a na to, jak bude chodit častěji ven.

Paní Věra všechny zdraví a přeje šťastný nový rok 2018. Paní Věra byla v listopadu pilná, a tak v prosinci neměla tolik práce a užívala předvánoční náladu. Navštívila vánoční trhy a předvánoční akce, které se konaly ve městě. Doma si udělala vánoční výzdobu, společně s asistentkou ozdobila stromeček. Navštívila hřbitov. Na Štědrý den se těšila na bramborový salát a rybu a hlavně na rozbalování dárečků, které dostala. Měla z nich velkou radost.

Paní Věra zdraví své příznivce. Listopad paní Věra prožila převážně doma. U nás na severu v listopadu nebývá pěkné počasí. Paní Věrka však nezahálela a rozhodla se, že upeče cukroví na vánoce. S pomocí asistentky Jarušky má upečené již tři druhy. Na konci měsíce se ve městě konala akce Slet andělů, té se paní Věra zúčastnila a moc se jí tam líbilo. Nakupovala také dárky pod stromeček. Stačí už jen vánoční výzdoba a vánoce mohou přijít.n

Paní Věra všechny zdraví. Daří se jí zase o něco lépe než v září. S pomocí asistentek se pomalinku vrací do stavu před operací. Sice to jde pomaleji, než si paní Věra představovala, ale viditelné výsledky snahy už jdou vidět. Paní Věru potrápil v říjnu její elektrický vozík, rozbil se jí. Několik dnů nemohla vyjíždět ven a měla velký strach, zda půjde opravit. Naštěstí se povedlo a paní Věrka už zase vyjíždí. Její zájem se teď soustředil hlavně na hřbitovy. Před dušičkami chce mít vše krásně upravené. Má v plánu navštívit i Slavětín, kde je pochována část jejích příbuzných. Tak na viděnou v listopadu.

Paní Věra už je měsíc a půl doma z nemocnice. Ještě to bohužel není úplně ono, ale síla se pomalinku paní Věře vrací. Začíná zase jezdit ven, ale potřebuje pomoc asistentky při návratu domů. Paní Věra je z toho nešťastná, ale snažime se jí povzbuzovat. Všichni doufáme, že se její stav ještě postupně zlepší.

Paní Věra bohužel strávila větší část srpna v nemocnici. Podstoupila nezbytný operační zákrok. Paní Věra už je doma, je velmi zesláblá, ale všichni doufáme a vše pro to děláme, aby zesílila. Snad budou příště lepší zprávy.

Paní Věrka je momentálně v nemocnici. Poslední týden v červenci jí nebylo dobře. Je z toho moc smutná a bojí se, že už se nevrátí domů. Asistence u paní Věrky probíhá i v nemocnici, všichni jí držíme palce, ať je brzy v pořádku a myslíme na ní. Držte jí palce také. Snad budou příště lepší zprávy.

Paní Věrka všechny zdraví. Má se dobře, je spokojená, protože je teplo a svítí sluníčko. Paní Věrka každý den po obědě vyjíždí ven, pokaždé má nějaký program. Někdy jede do parku, někdy má sraz s přítelkyněmi, jindy si trochu zamlsá zmrzlinu. Už začal i čas venkovních koncertů, tam jezdí paní Věra moc ráda. Tak snad pěkné počasí vydrží. Paní Věra děkuje a zase za měsíc ahoj 🙂

Paní Věra všechny své příznivce zdraví a děkuje za pomoc. Květen se odehrával ve znamení společenských akcí. Začalo být pěkné počasí, a tak paní Věra využila každé volné chvíle k vyjížďkám ven na sluníčko. Venkovní koncerty má moc ráda. Poslední víkend byla zahájena lázeňská sezona, venku bylo plno stánků a kulturních vystoupení, paní Věrka si víkend užila a těší se na první víkend v červnu. A proč se těší? To prozradíme příště 🙂 Samozřejmě to vše může absolvovat jen díky osobní asistenci, ještě jednou velký dík všem dárcům.

Paní Věra všechny své příznivce pozdravuje. V dubnu byly hlavním tématem Velikonoce. Paní Věrka má ráda na svátky uklizeno a vyzdobeno, a tak se uklízelo, zdobilo a nakupovalo. Jako každý rok přišli koledníci a paní Věrka pro ně měla připravenou výslužku. Všechno proběhlo na jedničku a velkou zásluhu na tom mají asistentky, které k paní Věrce chodí a pomáhají jí. Teď čekáme co přinese měsíc květen 🙂

Paní Věra opět všehny zdraví a děkuje za vaše příspěvky. 

V březnu měla paní Věra hodně starostí, jednou z nich byla výměna vchodových dveří. Paní Věrka se toho bála, ale s pomocí asistentky všechno báječně zvládla. V březnu se také oteplilo a svítilo sluníčko, z toho byla paní Věra nadšená a využila všechny volné chvíle k vyjížďkám do parku. Už se nemůže dočkat venkovních kulturních akcí. Mějte se všichni hezky a nashledanou v dubnu.

Paní Věra všechny zdraví. V únoru se konečně oteplilo, roztál sníh i led, a tak po dlouhé době mohla zase ven. Navštívila svou oblíbenou kadeřnici a vyřídila potřebné věci. Bohužel se stala i jedna velmi smutná věc. Paní Věře náhle zemřela její nejlepší přítelkyně. Pro paní Věru to byl poslední blízký člověk. Je z této události moc smutná. Snad bude březen lepším měsícem než únor.

Paní Věra S. všechny zdraví, daří se jí dobře. V lednu se zdržovala paní Věra převážně doma, počasí nepřeje vyjížďkám ven. Je z toho smutná a moc se těší na jaro. Ale v lednu byla i jedna milá událost a to narozeniny paní Věrky. Spolu s asistentkou připravila malé pohoštění a přivítala gratulanty. Byl to povedený den. Teď bude paní Věra vyhlížet jaro 🙂

Paní Věra Vás všechny zdraví a moc děkuje za příspěvky.

Prosinec byl pro paní Věru náročný měsíc. S velkou vervou se pustila do vánočních příprav. Nakupovala dárečky, pekla cukroví a zdobila stromeček. S pomocí asistentek vše zvládla a vánoční svátky strávila v poklidu. Zejména v tento čas velmi ocenila, že díky asistentkám může být ve svém domově a svátky si v poklidu užít. Proto patří velké poděkování všem, kteří na asistenci přispívají.

Paní Salačová vás všechny zdraví, daří se jí dobře a moc děkuje za vaše příspěvky.

V listopadu se nám trochu ochladilo, ale nevadí. Paní Salačová se pomalu, ale jistě začala připravovat na vánoční svátky. Začíná nakupovat drobné dárečky a pustila se do pečení cukroví. Společně s asistentkami už zvládla upéci tři druhy a ještě bude pokračovat. V prosinci dáme vědět, jak se vánoční svátky povedly. wink

Paní Věrka vás všechny zdraví, daří se jí dobře. V říjnu paní Věra slavila svátek. Uspořádala s pomocí asistentky Jarky malou oslavu, společně připravily košíčky a chlebíčky. Hosté dorazili v hojném počtu a paní Věra měla velkou radost.

Říjen byl pro paní Věrku měsícem příprav, blížily se dušičky a pomalu a jistě se blíží zima. Proto se paní Věra vydávala na nákupy. V zimě už není pěkné počasí, a tak si dělá zásoby potřebných věcí, když může, nakupuje si moc ráda sama.

V říjnu také paní Věra navštěvovala rehabilitaci, bylo to náročné, ale s asistentkami to všechno paní Věra zvládla na jedničku. wink

Paní Věra Vás všechny zdraví a děkuje za dary, které jste jí věnovali na poskytnutí asistence, bez asistence by nemohla být doma.

Paní Věře se daří dobře, užívala si krásného počasí a každý den vyjížděla na procházky, někdy je náročné vše stihnout a vyrazit, ale paní Věra chce užívat posledního sluníčka.  Tak doufejme, že i říjen bude slunečný.

V srpnu se paní Věra S. měla dobře i špatně. Trochu jí potrápily zdravotní potíže, ale neklesala na mysli a i přes menší problémy si letní měsíc hezky užila.

S pomocí asistentek se vypravila každý den ven. Paní Věra jezdila do obchodů, tam se podívala, co mají nového, nakoupila potřebné věci, setkala se s kamarádkami a navštěvovala letní lázeňské koncerty.

O jednom víkendu dokonce navštívila blízké město Osek, tam se konala tradiční pouť. Chtěla se podívat i do místního kláštera, ale ten byl bohužel zavřený, to ale paní Věře nezkazilo náladu a výlet si krásně užila.

Ještě nemohu zapomenout na návštěvu Krušnohorského divadla v Teplicích, tam si společně s asistentkou užívaly Kouzelné flétny od W. A. Mozarta. Představení se paní Věře moc líbilo.

A co dodat více, snad jen, že díky asistenční službě a asistentkám, může paní Věra tohle všechno prožít, protože sama by to nezvládla.