Darovat na Křídla pomoci

Jak se má Vladimír

Zpět na příběh

Milí dárci,

moc Vás všechny  zdravím. Jak se Vám daří? Věřím, že jste všichni v pořádku a hlavně zdraví.

Já se mám docela fain. Snažím se myslet pozitivně, i když je to někdy náročnější. Noha se pomalu lepší.

Jsem velmi vděčný za Vaši pomoc a Vám za ni děkuji.

Dávejte na sebe pozor, přeji hezké zimní dny

Vláďa

Moc Vás všechny zdravím,

Jak zvládáte tuhle těžkou dobu? Doufám, že jste všichni v pohodě a hlavně zdraví. To je teď nejdůležitější.

Co je u mě nového?  Mám jednu nemilou novinku.  V červnu  mi odoperovali tříselnou kýlu na levé straně a nedávno mi ji zjistili na pravé. To je k neuvěření, že?

Byla mi doporučena operace, ale  vzhledem k současné situaci mě odmítli přijmout. Snad se situace brzy zlepší a budou mě moci operovat.

Jinak se snažím být v pohodě, nestresovat se a radovat se z maličkostí. Mám velkou radost, když jen třeba svítí slunce.

 

Chci Vám velmi poděkovat za pomoc a podporu. Buďte na sebe opatrní a mějte se rádi.

 

Vláďa 🙂

Vážení dárci,

jak trávíte léto? Doufám, že příjemně a že jste všichni v pohodě. To Vám moc přeju.

Já se mám docela dobře. Pokud to jde, tak vyrážím s asistentkami na příjemnou procházku, vždy jedu na vozíku. Venku jsem velice rád, hodně mě to nabíjí. Je to více než 3 roky, co jsem prakticky pořád doma. O  to více mě těší, když můžu ven. 🙂

Chci Vám velmi poděkovat za finanční pomoc a podporu jako takovou. Vážím si toho.

Mějte se krásně, užívejte léto 🙂

Vláďa Kozman

Dobrý den,

moc rád bych Vás chtěl pozdravit, obzvláště v této těžké době. Velice na Vás myslím, doufám, že jste všichni v pořádku.

Já se mám docela fain, až na to, že teď nemůžu ven. Ale snažím se být  zodpovědný , a pokud nemusím, tak nikam nechodím. Až tohle všechno skončí, tak si to s asistentkami vynahradíme. 🙂

Rád bych všem moc poděkoval za Vaši pomoc, která je pro mě teď obzvláště důležitá. Díky Bohu a podpoře Vás všech za mnou mohou stále asistentky docházet. Jejich pomoc je pro mne nepostradatelná.

Držte se a opatrujte se.

Vláďa

Vážení dárci,

rád bych Vám napsal pár vět, jak se mi daří. Tak na začátek roku to není tak špatné. Mám se docela fain. Noha občas zlobí. Jsou dny, kdy je to horší, tzn. noha je více nateklá a hodně červená. Ale také musím říct, že jsou i dny, kdy je to přesně naopak. A noha je o hodně lepší. To jsem pak rád. Hlavně mne povzbuzují moje milé asistentky. Díky nim se necítím tak sám. Vzhledem k tomu, že nechodím ven, tak jsem izolovaný v bytě. Kontakt s okolním světem mi nahrazují mé laskavé asistentky. Vím, že se asi opakuji, ale jsem opravdu nadšený, že je mám. Jsou to taková má sluníčka 🙂 Jsou tu pro mě vždy, když si potřebuji popovídat, zasmát, ale také vyplakat.

Momentálně ven nechodím, jelikož nebylo  vhodné počasí. Ale moc se těším, až bude tepleji, až vyrazíme zase ven. Těším se na první jarní paprsky, kdy mě sluníčko hezky zahřeje, na těle i na duši. Ven vyrážíme pouze na vozíku, protože nemohu samostatně chodit. Za tu dlouhou dobu, kdy mám nemocnou nohu (3 roky) mi hodně ochablo svalstvo a tak  je pro mne náročná  chůze i po bytě. (Po bytě se pohybuji pomocí speciálně upravených berlí).

Na závěr bych Vám všem chtěl velice moc poděkovat za veškeré příspěvky. Protože i díky Vám mám možnost mít svá sluníčka :).

Ještě jednou moc děkuji. Hodně to pro mě znamená.

A dodatečně bych Vám ještě chtěl popřát hlavně to zdraví, všechno dobré do nového roku, štěstí a spokojenost.

 

Váš Vláďa 🙂

 

Předně chci moc poděkovat všem ochotným dárcům, díky kterým mám hrazené své asistentky a zároveň jim popřát do Nového roku hodně zdraví, spokojenosti a rodinné pohody 🙂

Srdečně zdraví

Vláďa Kozman

Vážení dárci,

moc Vás všechny zdravím.  Jak se Vám daří? U mě došlo k mírnému zlepšení, co se týče mé nemocné nohy. Již mě tolik nebolí a za to jsem velmi rád.

Všem dárcům velice děkuji.

Přeji Vám klidný Adventní čas

Váš Vláďa

Vážení milí dárci,

rád bych Vám všem moc poděkoval za příspěvky, kterými mi pomáháte zlepšovat život. Díky nim mohu trávit čas s milými asistentkami. Opravdu to pro mě hodně znamená.

Rád bych se teď s Vámi podělil o pár fotek, z oslavy mých kulatin. Kromě mé rodiny mi přišlel popřát i můj patron Mirek, se svojí paní. Oba jsou moc prima, je s nimi legrace. Krásným dárkem byla pro mne jejich přítomnost, a jako bonus mi donesli výborný dort. Moc jsme si na něm pochutnali.

S rodinou jsme to slavili na etapy a bylo to fain.

Ještě jednou moc děkuji za Vaše příspěvky

přeji Vám hezké podzimní dny, Vláďa

Rád bych Vám všem velmi poděkoval za to,že mi přispíváte. Opravdu si toho velice cením. A každý příspěvek má pro mne velikou hodnotu.

Díky Vašim příspěvkům mohu být se svými milými asistentkami, které mi zpestřují každodenní život a necítím se tolik osamělý. Mám je moc rád a každý se na ně hodně těším. Asistentky mi také pomáhají se zajištěním základních potřeb. Mám na mysli například nákupy, příprava večeře, nebo povlečení postele. Jsem za ně nesmírně rád a vážím si toho, že jsou tu se mnou. Rád s nimi chodím na procházky, pokud mi to ovšem mé zdraví a taky počasí dovolí.

 

Ještě jednou všem děkuji, s přátelským pozdravem Vláďa

Na úvod bych rád poděkoval všem hodným dárcům, kteří mi pomáhají s platbou asistencí. Za každý příspěvek jsem opravdu rád. Díky němu mohu být každý všední den s některou ze svých milých asistentek. Pomáhají mi s běžnými denními činnostmi, jako jsou například nákupy, nebo pověšení prádla apod. Nejdůležitější je pro mě, že mi dělají společnost. Rád si s nimi povídám o nejrůznějších tématech. Mohu se jim svěřit, když mě něco trápí, ale také, když mám z něčeho radost. Mám v nich opravdového přítele. Vždy mě přivítají vlídným slovem a také úsměvem s to mám hned lepší náladu. Pokaždé se na ně těším. Mám je rád.

Snažím se myslet pozitivně, i když je to někdy obtížné. Díky jistým zdravotním komplikacím je to někdy opravdu složité, ale nevzdávám se. V těchto horkých dnech se mi hůře dýchá, někdy mám problémy s chůzí (doma se pohybuji o speciálních berlích), kdy samotný krok je pro mě bolestivý. Jsou dny, kdy je to lepší a naopak.

Díky nevhodnému zdravotnímu stavu jsem v červnu ani nebyl moc venku. Minulý týden jsem byl u zubaře a při cestě zpět jsme se s asistentkou Katkou stavili v nedalekém parčíku a užívali si krásný slunečný den. Bylo opravdu nádherně a já cítıl, jak je mi bezvadně. Opravdu krásný pocit být venku a užívat si slunce a čerstvý svěží vzduch.

Ještě jednou moc všem děkuji a přeji příjemný začátek července.

Váš Vláďa

Jsem moc rád, že mám díky každodenní asistenci možnost jít ven, sám bych to nezvládal. Mám hned lepší náladu, když se můžu nadechnout „vůně jara“ A vnímat svět kolem, to mě naplňuje radostí a povzbuzením. A když není zrovna moc hezky a nemůžeme ven, tak si třeba jen povídáme, nebo si s Katkou zkouším chodit „bez berlí.“ To zkoušíme tak, že mě drží zezadu kolem pasu a mně se podaří třeba dva, nebo tři kroky, je to hodně namáhavý, ale já mám na chvíli dojem, jako bych chodil sám a je to moc hezký pocit. Prostě chci moc poděkovat každému, kdo mně podporuje. Díky všem milým dárcům je můj život o hodně pestřejší. 🙂                                  Zdraví Vláďa Kozman

Jednoho slunečného dne jsme se vydali s moji milou asistentkou Katkou na příjemnou procházku. Bylo opravdu moc krásně, tak mě vzala do nedalekého parčíku, kde bylo moc hezky. Oba jsme si to společně krásně užili. Trochu jsme se i opálili.

Jsem vážně velmi rád, že mohu být obklopen skvělými asistentkami, které mi skoro ve všem pomáhají, rád s nimi trávím čas. Jejich pomoc je pro mne opravdovým požehnáním. Mimo jiné mi pomáhají s péčí o vlastní osobu, ale také jsou i mými kamarádkami, kterým se mohu kdykoliv se vším svěřit. Ať se jedná o starosti nebo radosti, které  mi život přináší. Mohu také napsat, že jsou pro mne velkým povzbuzením a z větší části mi pomohly překonat určitou depresi, která  plynula z dlouhodobé samoty. Po psychické stránce mi jejich přítomnost hodně pomáhá a jsem tedy velice rád že je mám:)

Tímto bych rád poděkoval všem milým dárcům, kteří mi v tomto pomáhají a díky tomu mi tak hodně ulehčují život. 🙂 Vláďa

V březnu jsme si vyšli na procházku s mojí asistentkou Pavlou. Ona mě tlačila na vozíku a jeli jsme do nedalekého parku Gutovka, kde jsem již dlouho nebyl, ale přesto to tam mám velice rád. Líbí se mi pozorovat okolí. Ten den bylo nádherně, svítilo sluníčko, bylo teplo, prostě skvělé odpoledne. V průběhu procházky mi volal kamarád Roman, jestli se by se u mě doma mohl stavit, ale nakonec jsme se domluvili, že se potkáme přímo zde v parku. Setkání mě moc potěšilo a navíc mi kamarád udělal několik fotek, které přikládám.

 

Zároveň bych velice rád poděkoval všem dárcům, kteří mi přispěli. Moc děkuji 🙂  Všechny moc zdravím,  Vláďa

Od té doby, co ke mně asistentka dochází každý den, tak mám stále větší chuť do života. Více se směji a již se dokáži  alespoň částečně radovat z maličkostí, které život přináší. Už se necítím tolik osamělý, naopak  vnímám, že mi  jejich společnost hodně prospívá.

Jsem moc rád, že mi NF Pečovatel umožňuje mít každodenní asistenci a děkuji všem, kteří přispěli a velmi si toho vážím. Vláďa